wrapper

اطلاعیه ها

اتحادیه

اتحادیه

خواست_عمومی_برای_مقاوم_سازی_بناها

 

خواست_عمومی_برای_مقاوم_سازی_بناها

 

 

[ جمعیت امام علی]
?پخش اقلام موردنیاز مردم در مناطق زلزله‌زده در روستاهای ثلاث باباجانی توسط اعضای داوطلب جمعیت امام علی، دوشنبه (۱۳۹۶/۹/۲۰)

#خواست_عمومی_برای_مقاوم_سازی_بناها
#زلزله_کرمانشاه
? @imamalisociety

ادامه مطلب...

جمعیت امام علی (ع) درگذشت شماری از دانش‌آموزان نظرآبادی از استان البرز بر اثر تصادف اتوبوس حامل این عزیزان در کاروان راهیان نور را خدمت عموم مردم ایران به خصوص خانواده‌ی ایشان تسلیت عرض می‌نماید.

 

جمعیت امام علی (ع) درگذشت شماری از دانش‌آموزان نظرآبادی از استان البرز بر اثر تصادف اتوبوس حامل این عزیزان در کاروان راهیان نور را خدمت عموم مردم ایران به خصوص خانواده‌ی ایشان تسلیت عرض می‌نماید.

 

 

 

◾️جمعیت امام علی (ع) درگذشت شماری از دانش‌آموزان نظرآبادی از استان البرز بر اثر تصادف اتوبوس حامل این عزیزان در کاروان راهیان نور را خدمت عموم مردم ایران به خصوص خانواده‌ی ایشان تسلیت عرض می‌نماید.

❗️درحالی‌که زمان زیادی از درگذشت دانش آموزان نخبه‌ی هرمزگانی در جاده‌های ناامن نمی‌گذرد، این بار حادثه‌ی دیگری برای دانش آموزان، قلب همه‌ی ما را به درد آورد. به نظر می‌رسد متولیان امر در بخش‌های مختلف و به خصوص وزارت آموزش و پرورش به عنوان متولی اصلی امور دانش آموزان، باید به فکر وضع قوانین سخت‌گیرانه‌تر و ایمن‌تر برای حمل و نقل دانش آموزان به منظور جلوگیری از تکرار حوادثی چنین دردآور باشد.

❗️آمار تلفات جانی در جاده‌های ایران ثابت می‌کند که این شیوه‌ی حمل و نقل ناامن‌ترین راه جابجایی افراد است. شاید حمل و نقل ریلی جایگزینی بهتر، ایمن‌تر و مطمئن‌تر در این زمینه باشد.

ادامه مطلب...

قربانیان سواستفاده جنسی دوران کودکی، دچار درد عاطفی وحشتناکی هست

قربانیان سواستفاده جنسی دوران کودکی، دچار درد عاطفی وحشتناکی هستند.


?قربانیان سواستفاده جنسی دوران کودکی، دچار درد عاطفی وحشتناکی هستند. فکر می‌کنند سزاوار زندگی کردن نیستند و باید به خاطر هر چیزی مقصر شناخته شده و سرزنش شوند.

?آنها احساس گناه و شرم زیادی دارند.
کودک‌آزاری جنسی رفتارهای ناکارآمد زیادی ایجاد می‌کند و بر همه‌ی جنبه‌های زندگی یک قربانی تاثیر می‌گذارد. بسیاری از قربانیان نمی‌دانند چه رفتاری طبیعی است.
goo.gl/bmBkLJ

?وبسایت سمینار کودک‌آزاری در سکونت‌گاه‌های فقیرنشین:
http://nochildabuse.sosapoverty.org/

#روانشناسی
 #کودک_آزاری
#قربانیان_خاموش

? @imamalisociety

آنها احساس گناه و شرم زیادی دارند


جمعیت مستقل امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) نخستین بار توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف در سال 1378 فعالیت های خود را آغاز نموده و با هدف ریشه کن کردن فقر و کاهش آسیب های اجتماعی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی عمده فعالیت های خود را بر شناخت تئوریک و میدانی معضلات محلات حاشیه نهاده و با مطرح کردن معضلات اجتماعی سعی در تقویت مشارکت عمومی نموده است. باتوجه به سابقه ی 18 ساله ی جمعیت امام علی (ع) در مناطق حاشیه نشین و معضل خیز شهرها و روستاهای محروم کشور و حضور مستمر در محلات حاشیه‌نشین در قالب 35 مرکز و ارائه‌ی خدمات درمانی، آموزشی، فرهنگی، مددکاری، ورزشی و حمایتی باعث شده است از نزدیک آسیب‌های اجتماعی موجود در این محلات را مشاهده و لمس نماید. از جمله‌ی بارزترین این آسیب‌ها در این محلات، کودک‌آزاری است که تعدد و وفور آن این بیم را ایجاد می‌کند که «حاشیه» در حال تبدیل شدن به کانونی برای ارتکاب «کودک‌آزاری» است. تجربیات و مشاهدات اعضاء جمعیت امام علی (ع) از این پدیده می‌تواند برای تحلیل و مطالعه‌ی آن ارزشمند و مثمر باشد.
 
از آن جایی که اولین گام در جهت رفع یک معضل شناخت دقیق و علمی آن است، لذا لزوم بررسی تئوریک و میدانی مسئله ی کودک آزاری در مناطق حاشیه نشین و روستایی کشور بیش از پیش احساس می شود. از این رو، جمعیت امام علی (ع) در نظر دارد تا با برگزاری سمینار تخصصی کودک آزاری، به بررسی این پدیده از ابعاد فرهنگی- اجتماعی، فقهی- حقوقی، پزشکی و روانشناسی بپردازد.
 
از سوی دیگر علاوه بر این، نظر به ماموریت جمعیت امام علی(ع) در خدمت‌رسانی در محلات حاشیه و مبارزه‌ی با آسیب‌های اجتماعی، یافته‌های این سمینار در فعالیت‌ها و مطالبه‌گری‌های جمعیت امام علی (ع) کاربرد خواهد داشت.
 

ادامه مطلب...

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 116

دیروز 173

هفته 593

ماه 2166

مجموع 267114

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .