wrapper

اطلاعیه ها

شناسهٔ خبر: 62954سرویس مسکن و شهرسازی 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گزارش می‌دهد:

ورود سامانه بارشی از جنوب و جنوب غرب به کشور/ فعال شدن سامانه بارشی جدید از چهارشنبه

آب و هوا- هواشناسیبا ورود سامانه بارشی از جنوب و جنوب غرب به کشور، ابرناکی و بارش در جنوب خوزستان و استان‌های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد شروع می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، بنابر نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی و مطابق پیش‌بینی کلی براساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، با ورود سامانه بارشی از جنوب و جنوب غرب به کشور، ابرناکی و بارش در جنوب خوزستان و استان‌های بوشهر، فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد شروع می‌شود و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف دور از انتظار نیست.

دوشنبه با تقویت سامانه بارشی در جنوب کشور دامنه فعالیت آن به شرق و برخی مناطق مرکزی کشور در استان‌های کرمان، جنوب یزد، جنوب اصفهان، جنوب لرستان، برخی مناطق هرمزگان، خراسان جنوبی و مناطق جنوبی خراسان رضوی نیز گسترش می‌یابد و سبب بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف می‌شود. در همین مدت در استان‌های فارس، بوشهر و نیمه غربی کرمان بارش از شدت بیشتری برخوردار است.

بر این اساس درمسیرهای کوهستانی استان‌های کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شرق خوزستان، ارتفاعات و مناطق مرتفع استان کرمان، بارش برف و اختلال در ترافیک جاده‌ای  و کاهش دید پیش بینی می‌شود. از این رو توصیه می شود تمهیدات لازم از سوی هموطنان عزیز، مدیریت بحران و سازمانهای امدادی در نظر گرفته شود.

همچنین روز دوشنبه در برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، بارش باران و برف پیش‌بینی می شود.

سه‌شنبه بارش به طور موقت در کشور خاتمه یافته و روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی جدید، بارش در جنوب غرب و غرب شروع می‌شود. طی روزهای یکشنبه و دوشنبه خلیج‌فارس موج است.

دمای سه روز آینده استان‌های کشور را می توانید اینجا مشاهده کنید.

آخرین‌ها از اتحادیه

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 31

دیروز 252

هفته 526

ماه 5949

مجموع 457198

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .