wrapper

اطلاعیه ها

در پی تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی ، امروز صبح برنامه پی نوشت رادیو جوان تلفنی را پخش کرد که در آن کلیه رانندگان را شیره ای و خمار خطاب کردنند.ما منکر معذل اعتیاد در رانندگان نیستیم  ولی خواهان معرفی تعداد معتادان صدا و سیما هستیم تا بهانه ایی داشته باشیم تا بتوانیم تمامی آنها را شیره ایی خطاب کنیم.در ضمن یک سئوال ذهن من را مشغول کرده آیا معذل اعتیاد فقط مختص حامعه کامیونداران در کشور است؟؟؟؟؟

متاسفانه تست الکل و اعتیاد راننده اتوبوس هم که منفی شد تا دیگر بهانه ایی در دست یاوه گویان نباشد ما رانندگان از مدیران و مسئولین سئوال داریم تا چه زمان فکر میکنید با تخریب جامعه رانندگان می توانید بر مشکلات غلبه کنید .رانندگان برای گرفتن مدارک رانندگی از چند فیلتر تست اعتیاد گذر می کنند. پس عیب از کجاست ؟؟؟از فیلترهاست ؟آیا سوراخهای فیلترها خراب است و رانندگان به گفته رادیو جوان شیره ای از آن رد می شوند یا گردانندگان این فیلترها مشکل دارند و اجازه رد شدن از این فیلترها را می دهند.

یا این انسانهای به گفته رادیو جوان شیره ای فیلتر ها را دور میزنند . عسیب از هرجا که باشد تا صدا و سیما جایگاه اجتماعی رانندگان را که با پخش چنین برنامه هایی طی دهه های گذشته از آنان گرفته برنگرداند و رانندگان احساس آرامش درجامعه نکنند هنوز باید منتظر روی دادن چنین حوادثی در جاده های کشور باشیم در ضمن باید یادآور شوم بنده وقتی به آنها در کانال تلگرامی شان اعتراض کردم . امکان چت کردن بر من بستند . 

چطور رادیو جوان که پرشنونده ترین موج رادیویی کشور است به خود اجازه میدهد تمامی جامعه رانندگان را با کلامتی که باعث رنجش ما و خانواده هایمان است را آزار دهد، ولی ما نمی توانیم به آنها اعتراض کنیم.در ضمن متاسفم که تعداد زیادی از جوانان راننده شیره ای خمار، که شنونده رادیو جوان هستند. در پایان عذرخواهی رادیو جوان از جامعه رانندگان هستیم.

همکاران عزیز پیام بدهید به سمامانه پیامکی رادیو جوان و ازشون انتقد کنید.       30000881

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 25

دیروز 141

هفته 615

ماه 2659

مجموع 272601

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .