wrapper

اطلاعیه ها

 

 

با سلام 

احتراما به اطلاع شما می رسانیم که کانال رسمی تلگرام اتحادیه در نظر دارد کلیه اخبار و موضوعات مهم مرتبط با بخش حمل و نقل مسافر سواری کرایه در حوزه های،جاده،پلیس،خودرو،راننده و شرکتها را در قالب خبر ،گزارش ، مصاحبه ،...بصورت نوشتار ،ویدئو،فیلم ،عکس و ...جهت اطلاع اعضای خود منعکس نماید،لذا خواهشمند است در راستای پویا شدن فعالیت کانال ،بنحو مقتضی آدرس کانال اتحادیه را در اختیار مدیران،فعالان بخش، رانندگانو مسافرین قرار داده و در صورت امکان از کلیه مدیران،کارکنان،شهروندان، شرکتها و دفاتر نمایندگی تحت پوشش خود برای عضویت در کانال رسمی اتحادیه شرکتهای تعاونی سواری کرایه کشور دعوت بعمل آورید.

امید است با همکاری و مساعدت شما عزیزان در انجام این امر مهم و اعتلای بخش حمل و نقل مسافر سواری کرایه در کلیه زیمنه ها موفق باشیم .

منتظر پشتیبانی ،حمایت و همکاری همه جانبه ی شما دوست گرانقدر هستیم.

 

اتحادیه شرکتهای تعاونی سواری کرایه بین شهری کشور

 

 

 

کانال رسمی اتحادیه تعاونی سواری کرایه بین شهری کشور         Etehadeh_savarikerayeh@ 

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 25

دیروز 141

هفته 615

ماه 2659

مجموع 272601

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .