wrapper

اطلاعیه ها

آغاز عملیات بهسازی فاز دوم محور سمنان دامغان ( گردنه آهوان)

photo_2023-05-27_10-34-37.jpg مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز عملیات بهسازی ۲۱ کیلومتر از محور دامغان - سمنان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ احسان منصور کیایی اظهار کرد: عملیات بهسازی، لکه گیری و روکش آسفالت محور دامغان - سمنان در محدوده گردنه آهوان آغاز شده است.
وی افزودت این پروژه بهسازی با طولی بالغ بر ۲۱ کیلومتر و عرض ۷.۳۰ متر آغاز شده است.
منصور کیایی با اشاره به اینکه عملیات بهسازی این محور در لاین شمالی نیز در حال انجام است تصریح نمود: پروژه بهسازی محور دامغان- سمنان  دارای مدت قرارداد اجرایی یکساله می باشد که دارای جزئیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت، شانه سازی در مقاطع مورد نیاز، تهیه و اجرای یک لایه ماسه آسفالت، یک لایه آسفالت اساس قیری و یک لایه روکش توپکا می باشد.
مزی یر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید داشت: راه‌ها و ابنیه فنی سرمایه‌های ملی هر کشور بوده و نقشی اساسی درمبادلات اقتصادی ، فرهنگی و ... دارند. وظیفه توسعه و صیانت از آن‌ها بخصوص در استانی که راه های آن کریدور ارتباطی مهم کشور محسوب می شود ، امری همگانی بوده که باید مجدانه نسبت به پی گیری آن ساعی باشیم.
وی در پایان نیز اذعان داشت: از مزایای اجرای این پروژه می توان به حفظ جاده موجود، بهبود رفت و آمد، افزایش ایمنی خودروها و کاهش تصادفات جاده ای و بهسازی و اصلاح و ساماندهی روکش محور موجود اشاره نمود.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 71

دیروز 82

هفته 508

ماه 2265

مجموع 583739

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .