wrapper

اطلاعیه ها

بازدید معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راهداری لرستان از پل برگلان سوخته و شوراب

بازدید از پل برگلان سوخته

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاون عمرانی استانداری و مدیرکل راهداری لرستان از روند اجرایی ساخت پل برگلان سوخته شهرستان پلدختر و پل شوراب شهرستان چگنی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از لرستان، دالوند معاون عمرانی استانداری لرستان به همراه  مرتضی شیروانی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان و کرم زاده مدیرکل دفتر فنی استانداری از روند اجرایی ساخت پل برگلان سوخته شهرستان پلدختر و پل شوراب شهرستان چگنی بازدبد کردند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان  در بازدید از پل شوراب اظهار کرد: پل شوراب یکی از پل هایی است که در سیل ۹۸ آسیب جدی به این پل وارد شد و در سال جدید بر اثر شدت بارش ها تخریب شد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه این پل در مسیر اصلی محور  خرم آباد_پلدختر می باشد از اهمیت خاصی برخوردار است.

شیروانی  تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته  مجوزهای لازم گرفته شده ، قراداد با پیمانکار منعقد شده است و عملیات ساخت پل در حال انجام می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان،  با اشاره به اینکه این پل در گذشته جز نقاط حادثه خیز بوده است، افزود: در نقشه های جدید پل،  طراحی های لازم جهت اصلاح قوس های گذشته در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: پیگیر هستیم تا عملیات ساخت پل شوراب قبل از موعد اتمام قرارداد این پروژه به طور کامل انجام شود و پل در اختیار مردم قرارگیرد.

 دالوند معاون عمرانی استانداری لرستان در  بازدید از پل برگلان سوخته اظهارداشت: این پل راه دسترسی چند روستا است، که جز مصوبات سفر وزیر کشور هم می باشد.

وی ادامه داد:  با تلاش اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان روند اجرایی پل پیشرفت فیزیکی مناسبی دارد، امیدواریم تا دوماه آینده ساخت پل تکمیل و به بهره برداری برسد.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 31

دیروز 92

هفته 423

ماه 1955

مجموع 569999

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .