wrapper

اطلاعیه ها

عملیات روکش آسفالت جاده ایلام –مهران با ۱۵۲ میلیارد تومان اعتبار در حال اجراست

روکش آسفالت راهها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت مسیر ایلام - مهران و برعکس با اعتبار ۱۵۲ میلیارد تومان در دست اجراست.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(ایلام)؛سید زاهدین چشمه خاور اظهار داشت: این‌ پروژه با حجم عملیات خاکبرداری ۱۶۳ هزار و ۵۰۰ مترمکعب، ۴۱ هزار تن آسفالت و ۳۰ دستگاه احداث ابنیه فنی در مدت ۱۸ ماه توسط شرکت پشیمن کوه ایلام اجرایی و تکمیل خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر روکش آسفالت راه های استان در مسیر ایلام - مهران و برعکس با اعتبار ۱۵۲ میلیارد تومان در دست اجراست که پروژه سه راهی جندالله جزو همین پروژه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام تاکید کرد: همچنین تعریض قبل و بعد پل صلواتی نیز با هزینه ۴۰ میلیارد تومان در این مسیر در دست اقدام است.

چشمه خاور ادامه داد: هم اکنون عملیات نصب ۲۰ هزار تابلو در مسیر ایلام - مهران در دست اجرا بوده که ظرف مدت یک هفته آینده به اتمام می رسد.

وی از اجرای قرارداد ۲۰ میلیارد تومانی خط کشی راه های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: تقبل از ایام اربعین پیش رو در بخش های مختلف راهداری چون خط کشی، روکش آسفالت و نصب علایم در محورهای حمیل- ایلام- مهران و مسیر قلاجه - ایلام - مهران پروژه ها تکمیل و پایان خواهند یافت.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 31

دیروز 92

هفته 423

ماه 1955

مجموع 569999

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .