wrapper

اطلاعیه ها

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد؛ برف روبی بیش از ۹ هزار کیلومتر از محورهای خراسان شمالی

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از برف روبی ۹ هزار و ۶۵۱ کیلومتر از محورهای اصلی و روستایی این استان طی سوم تا ۲۷ دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خراسان شمالی)، محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: همچنین در این مدت ۵ هزار و ۳۴۵ تن شن و نمک به منظور جلوگیری از لغزندگی و بروز حوادث رانندگی در جاده‌های استان پخش شد.

وی افزود: به طور میانگین ۶۷ نیروی راهدار و ۴۷ دستگاه ماشین آلات در این بازه زمانی برای انجام عملیات راهداری زمستانی بکارگیری شدند.

وی اظهارکرد: به رانندگان توصیه می شود هنگام بارش برف، فاصله طولی ایمن را رعایت و با سرعت مطمئنه حرکت کنند همچنین قبل از سفر با سامانه گویای ۱۴۱تماس بگیرند و از آخرین وضعیت جاده های استان باخبر شوند.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 21

دیروز 88

هفته 428

ماه 2095

مجموع 559257

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .