wrapper

اطلاعیه ها

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اعلام کرد؛ افتتاح و تکمیل ۲۴ پروژه راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان بوشهر در دهه فجر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از آغاز یا بهره برداری از۲۴ پروژه به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(بوشهر) عبدالکریم اخترشناس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر از آغاز یا بهره برداری از۲۴ پروژه به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

اخترشناس در نشست شورای معاونین این اداره کل با موضوع نکوداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر ادامه داد: به همین مناسبت ۴ پروژه در حوزه خدمات  بین راهی وسفرو مسافرت  مردم و۲۰ پروژه راهداری که عمدتا در زمینه توسعه وتعریض راههای بین شهری و روستایی،روشنایی محورها وایمن سازی محورهاست به بهره برداری باعملیات اجرایی آن آغاز می شود که ۳ مورد آن مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی است.

اخترشناس تاکید کرد:  به همین مناسبت پایانه اختصاصی تک سفرایرانیان  که بزرگترین پایانه مسافری جنوب کشور نیز می باشد در عسلویه افتتاح خواهد شد.

وی در این نشست بر تبیین دستاوردهای این اداره کل از طریق فعالیت های رسانه ای به مناسبت دهه فجر و نیز نکوداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از طریق برنامه های مناسب برای کارکنان تاکید کرد.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 24

دیروز 88

هفته 431

ماه 2098

مجموع 559260

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .