wrapper

اطلاعیه ها

معاون رئیس جمهور:

اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومانی به منطقه یک آزادراه تهران – شمال در ماه‌های آینده تخصیص می‌یابد

\"نوبخت\"معاون رئیس جمهور از تخصیص اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومانی متشکل از سهم ۳۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان و ۳۰۰ میلیارد تومانی دولت در ماه های آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جریان بازدید از منطقه یک آزادراه تهران – شمال اظهار داشت: در سال جاری ‌۶۰۰ میلیارد تومان متشکل از سهم ۳۰۰ میلیارد تومانی از سوی دولت و ۳۰۰ میلیارد تومان از سوی بنیاد مستضعفان در ماههای پیش رو تامین می‌شود تا شاهد بهره‌برداری از این پروژه در سال جاری باشیم.

وی افزود: علاوه بر اینکه طبق برنامه‌ریزی در سال جاری ۳۰۰ کیلومتر به شبکه آزادراهی کشور اضافه می‌شود، پروژه راه آهن میانه – بستان آباد نیز در سال جاری افتتاح می‌شود.

نوبخت با اشاره به نیاز ۱۰ هزار میلیارد تومانی مناطق دو ،سه و چهار آزادراه تهران – شمال گفت: بعد از افتتاح منطقه یک جزئیات برنامه‌ریزی‌های مالی سه منطقه بعدی اعلام می‌شود.

وی در ادامه از افتتاح آزادراه همت – کرج در سال جاری خبر داد و درخصوص برنامه‌ریزی‌های بخش مسکن گفت: برای سال‌جاری ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی تحت برنامه قرار گرفته است. غیر از تدابیر اتخاذ شده برای اصلاح ساختار بودجه،  هشت برنامه برای رونق تولید و ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی تدوین شده است که بخشی از برنامه‌های اشتغالزایی در حوزه بافت فرسوده نمود پیدا می‌کند.

معاون رئیس جمهور یادآور شد:‌ طبق برنامه ۱۰۰هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده، ۵۰ هزار واحد روستایی و ۵۰ هزار واحد مسکن شهری برای رونق تولید و اشتغال گسترده برنامه‌ریزی شده است.  

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 89

دیروز 377

هفته 761

ماه 4662

مجموع 408682

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .